Izolacje Natryskowe - NorthFoam - O Nas

O nas

Firma North Foam wywodzi się od spółki z 15-letnim doświadczeniem we budownictwie - Dekarz. Na co dzień zajmujemy się wykonywaniem solidnych pokryć dachowych. Specjalizujemy się w ocieplaniu budynków pianką PUR. Powstaliśmy po to, aby zaspokoić naszych klientów i dać im gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi dociepleniowej, niezależnie od rodzaju zlecenia.

 

W swojej pracy bazujemy na najnowszej technologii, dlatego też wykonywanie izolacji natryskowych nie jest dla nas większym problemem. Zapewniamy zainteresowanym klientom kompleksową usługę, wykonaną rzetelnie od początku aż do zakończenia zlecenia. Dzięki wykorzystaniu pianki PUR zapewniamy państwa, że czas wykonania izolacji zostanie maksymalnie skrócony. Do każdego zlecenia podchodzimy na poważnie, przygotowujemy się do niego, kreślimy plany, a dopiero potem przystępujemy do działania, gdy wszystko mamy już dopięte na ostatni guzik.

 

Wybierając naszą ofertę można zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy, ponieważ na wszelkiego rodzaju opłatach można zaoszczędzić nawet 50 % całości kosztów. Nic dziwnego, że polecamy klientom naszą ofertę, która zdecydowanie góruje na rynku. Efekt końcowy ocieplania budynków będzie zachwycający. Ocieplane są w ten sposób domy, magazyny oraz różnego rodzaju zakłady, w zależności od tego, jakie konkretnie potrzeby ma klient i na czym mu aktualnie zależy. Wszelkie szczegóły dopinane są na indywidualnie umówionych spotkaniach, tak aby bazować na wskazówkach ze strony zleceniodawców. Wtedy też nie dochodzi do żadnych radykalnych pomyłek oraz niedomówień.

 

Nasza pianka PUR jest najlepszym materiałem izolacyjnym na rynku. Proponujemy taką ofertę zarówno właścicielom budynków, które istnieją już od dłuższego czasu, ale też tym, którzy dopieroje budują. Izolacja natryskowa sprawi, że wszystkie luki oraz najskrytsze zakamarki zostaną szczelnie wypełnione.

Izolacje natryskowe

Izolacje natryskowe

Izolacje natryskowe to bardzo popularna metoda ocieplania domów oraz różnego rodzaju budynków. Takie izolacje związane są ściśle z natryskiwaniem piany poliuretanowej przy pomocy specjalnych urządzeń, które do tego służą. Fachowa wiedza oraz opanowanie przydają się tutaj w całej okazałości, aby proces przebiegł poprawnie i izolacja była wykonana prawidłowo...

Piany PUR dlaczego warto

Piany PUR dlaczego warto

Poliuretan  może występować w postaci pianek, płyt czy otulin. Spieniony polietylen stosowany jest do produkcji mat, otulin termoizolacyjnych, taśm i tapet. Pianka poliuretanowa rozprężna używana jest do uszczelniania i tworzenia izolacji cieplnej. Coraz częściej materiał ten używa się jako spoiwo a także do murowania ścian.

Ocieplanie pianą - fakty i mity

Ocieplanie pianą - fakty i mity

Ocieplanie pianką PUR jest coraz bardziej popularnym zjawiskiem, dlatego też w wielu budynkach takie systemy ociepleń są stosowane, a klienci są z efektów końcowych takich prac niezwykle zadowoleni. Z zastosowaniem pianki PUR związanych jest jednak kilka faktów oraz mitów, z którymi trzeba się zmierzyć, aby dowiedzieć się o tym materiale jak najwięcej informacji.

Ocieplanie natryskowe ekonomiczne system dociepleń

Ocieplanie natryskowe ekonomiczne system dociepleń

Zdecydować można się obecnie na różnorodne systemy dociepleń, nie każdy z nich działa jednak dobrze w praktyce, dlatego lepiej zaufać sprawdzonym rozwiązaniom. Ocieplanie natryskowe jest jednym z najlepszych wyborów. Jest to bardzo korzystna metoda zwłaszcza pod kątem ekonomicznym.

Formularz kontaktowy

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@northfoam.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

North Foam

Chcecie wiedzieć, gdzie realizujemy zamówienia? Warto zaznaczyć, że wykonujemy skutecznie działające izolacje natryskowe przede wszystkim w obrębie województwa pomorskiego. Oczywiście, nie ograniczamy się jednak wyłącznie do tej lokalizacji. Na życzenie Klientów realizujemy ocieplanie pianką poliuretanową tak naprawdę w dowolnym miejscu na terenie naszego kraju. Jesteśmy w stanie przeprowadzić izolacje natryskowe również poza granicami Polski.

 

Znamy się na swoich fachu oraz korzystamy z dobrej jakości sprzętu. Dzięki nam koszty ogrzewania Twojego budynku będę zdecydowanie mniejsze. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt.

Zapytaj  o  ofertę!

Regulamin plików cookies